Beautiful Central London Duplex007

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007 με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόλις 650 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό London Euston και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τη Βρετανική Βιβλιοθήκη. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 2 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007 διαθέτει ντους.

Σ' αυτό το διαμέρισμα προσφέρονται υπαίθρια καθίσματα.

Για την εξυπηρέτησή σας, το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας απέχει 4 χλμ. από το διαμέρισμα και η Πλατεία Τραφάλγκαρ είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Το Ρίτζεντς Παρκ βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση του μετρό είναι King's Cross St. Pancras που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 450 μέτρων αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beautiful Central London Duplex007
One Bedroom Flat Near University Of London,Soho-Covent Garden
Τιμή μόνο για κινητά

One Bedroom Flat Near University Of London,Soho-Covent Garden

7.0
Καλό 6 σχόλια
121 μ από το κατάλυμα
USD 215 USD 194
ανά νύχτα
Stylish 2Br Apt With Garden By St Pancras International
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 2Br Apt With Garden By St Pancras International

9.4
Άριστο 16 σχόλια
285 μ από το κατάλυμα
USD 513 USD 462
ανά νύχτα
Stylish 2 Bed Flat Relax Balcony Kings Cross Gir-277-3-Loco
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 2 Bed Flat Relax Balcony Kings Cross Gir-277-3-Loco

8.0
Πολύ καλό 14 σχόλια
463 μ από το κατάλυμα
USD 340 USD 306
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός St Pancras
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007;
      Το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007 βρίσκεται κοντά σε Βρετανική Βιβλιοθήκη.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007 περιλαμβάνουν ΚόβεΝτ ΓκάρΝτεΝ, Χάιντ Παρκ καθώς και Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Beautiful Central London Duplex007 θα είναι 271£.
    • Υπάρχει πλυντήριο στο διαμέρισμα;
      Ναι, υπάρχει πλυντήριο ρούχων στο διαμέρισμα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός St Pancras
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beautiful Central London Duplex007

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο